DAJ SZANSĘ SWOIM OCZOM

OKKO to nie tylko miejsce, w którym znajdziecie świetne oprawki. Posiadamy również bardzo dobrze wyposażony gabinet optometryczny. Stawiamy na najwyższą jakość badań, pomagamy je polubić i zachęcamy do systematycznej kontroli wzroku.

 


Oto siedem powodów dlaczego warto nas odwiedzić:

Pierwszy powód: ZMĘCZONE OCZY BOLĄ
Praca przy komputerze, laptopie, korzystanie ze smartfona – to czas kiedy jesteśmy w stałym kontakcie wzrokowym z urządzeniami elektronicznymi. Cyfrowe zmęczenie wzroku, bo tak nazywa się to zjawisko, to coraz poważniejszy problem współczesności. Korzystanie z różnego rodzaju ekranów powoduje osłabienie naszego wzroku: oczy stają się podrażnione, zaczerwienione, występuje również rozmazane widzenie oraz gorsza akomodacja. Badania dowodzą jak dramatycznie przyspiesza proces starzenia się naszego wzroku. Oczy to niezwykle skomplikowany i delikatny układ optyczny, dlatego warto o niego dbać, gdyż od tego zależy jak będziemy widzieć w przyszłości. 

Do pracy przy komputerze rekomendujemy najnowszą soczewkę firmy Essilor Eyezen z powłoką Crizal Prevencia  soczewki Eyezen Essilor

Drugi powód: CZAS
Chcemy aby nasi klienci otrzymali u nas to co najlepsze : dobrze dobrane okulary, najwyższej klasy soczewki, kompleksowe badanie wzroku przeprowadzone przez dyplomowanego optometrystę. A wszystko to podczas jednej wizyty, w miejscu nietuzinkowym i z klimatem. Aby to sprawdzić wystarczy umówić się z nami telefonicznie lub mailowo: (+48) 722 01 231 lub

Trzeci powód: JAKOŚĆ
Czym różni się badanie w naszym salonie od innych? W OKKO posiadamy nie tylko piękną kolekcję oryginalnych, ręcznie robionych oprawek. Tak naprawdę naszym atutem są ludzie, których połączyła pasja – szacunek dla rzemiosła i wiedzy dotyczącej oczu i okularów. Stale poszerzamy umiejętności i możemy się pochwalić dobrymi kontaktami z klientami. Do każdego przypadku podchodzimy z maksymalną uwagą i cierpliwością.

Czwarty powód: WYWIAD
Zaczynamy od rozmowy. Ważne jest dla nas kto i czego potrzebuje, jakie ma dolegliwości stosownie do wieku, stylu życia, charakteru pracy. To najważniejsza kwestia całego procesu doboru okularów. To esencja naszego fachu. W zależności od Waszych potrzeb możemy dopasować odpowiednią konstrukcję soczewek okularowych. Jesteśmy w stanie zaproponować soczewki indywidualnie uszyte na miarę przez producenta. W ten sposób zapewniamy najlepszy komfort widzenia osobie noszącej okulary.

Piąty powód: TO TA SUBTELNA RÓŻNICA
W naszym salonie pracują profesjonaliści : optycy i optometryści z tytułem wyższej uczelni i wieloletnim doświadczeniem. Studia takie w całości poświęcone są wadom refrakcji i diagnostyce. Stąd naprawdę dobrze znamy się na badaniach wzroku. Różnicę odkryjesz u nas podczas badań przy pomocy przeróżnych testów i urządzeń. Poczujesz powagę naszych działań. Musisz wiedzieć, że jakość tego badania wpływa zasadniczo na to co później odbierzesz w salonie. Wykonujemy testy na wysiłek mięśniowy oczu. Chcemy sprawić, aby Twoje oczy pracowały dobrze w nowych okularach, abyś czuł się w nich komfortowo. Często jest tak, że jedno oko pracuje inaczej niż drugie, z czego nie zdajesz sobie sprawy. Tutaj możesz dowiedzieć się nowych rzeczy, pozornie nie związanych ze wzrokiem, ważnych dla Twojego zdrowia. Możemy obejrzeć dokładnie sieć naczyń krwionośnych w przedniej części Twojego oka, wykryć nieprawidłowości. Wtedy kierujemy taką osobę do okulisty. Optometrysta naprawdę bardzo dużo widzi!

Szósty powód: CHARAKTER
Wybór okularów jest BARDZO WAŻNĄ DECYZJĄ. Często odwiedzają nas klienci niezadowoleni ze swoich okularów zakupionych pochopnie w dużych centrach handlowych, kuszeni promocjami. W naszym salonie optycznym dokładamy wszelkich starań, aby okulary na które się zdecydujesz miały „TWÓJ CHARAKTER”. Były prawdziwie Twoje, jedyne i niepowtarzalne. Będziesz je kochać miłością absolutną. Tylko wtedy będą spełniały swoją funkcje.

Okulary Jono Hennessy Warszawa


Siódmy powód: ORYGINALNOŚĆ

Przedstawimy Ci okulary jedyne w swoim rodzaju. Ręcznie wykonane, ale współczesne, z klasycznym DNA. Jednym słowem okulary z duszą. Ich uroku nie opiszą najlepsze zdjęcia – musisz je wziąć do ręki, założyć. Posiadamy wiele oprawek pochodzących z niewielkich manufaktur wyspecjalizowanych w produkcji krótkich serii. Nasz salon optyczny mieści się na Starej Ochocie, przy Placu Narutowicza. Znaleźliśmy tu wygodne miejsce, a w bocznych uliczkach otaczających plac można zaparkować. Jest też dogodny dojazd komunikacją miejską.

Serdecznie zapraszamy. Tel: (+48) 722 01 231

lub meil: