MYKITA

Mykita – kultowy design prosto z Berlina

Jest rok 2003. Grupa młodych Berlinczyków zakłada własną firmę. Chcą projektować i produkować okulary. Ciągle poszukują innowacji, konsekwentnie realizują filozofię marki : współczesnej manufaktury sięgającej po niemalże kosmiczne technologie i nowoczesne materiały. Do produkcji oprawek wykorzystują najlepszą szwedzką stal i opatentowują całkowicie bezśrubowy ich montaż. Eksperymentują z poliamidem i drukiem 3D.

Dziś okulary od Mykity to: świetne wzornictwo wzbogacone udaną współpracą z takimi projektantami jak Maison Margiela czy Damir Doma, kapitalne kampanie wizerunkowe. Nic dziwnego, że lista miast ogarniętych „okularową epidemią” pt. „MYKITA hand made in Berlin” jest dziś duża. Niemała jest też lista sław noszących z dumą te wspaniałe okulary.

Okulary Mykita oferują Ci ponadczasowy styl, dzięki któremu wyróżniasz się z tłumu. Ich design urzeknie miłośników wyrafinowanego piękna, którzy nie boją się wprowadzić odważnego wzornictwa do swojego stylu.

Chcesz przekonać się, jak prezentują się te oprawki na żywo i dobrać do nich soczewki korekcyjne lub przeciwsłoneczne, które zapewnią Ci maksimum komfortu? Salon optyczny OKKO zaprasza.

Odwiedź nas i przymierz najnowsze modele okularów Mykita – w naszej kolekcji znajdziesz jedynie te starannie wyselekcjonowane, odzwierciedlające to, co teraz najmodniejsze i najfajniejsze. Z pomocą naszych doradców wybierzesz wzór, który będzie idealnie współgrał z Twoją osobowością. Zaplanuj wizytę już teraz!