REIZ

REIZ

Okulary Reiz – wysublimowane wzornictwo, które zapiera dech w piersiach

Jedna z piękniejszych kolekcji, jakie do tej pory widzieliśmy. Można ją opisać w dwóch słowach: elegancja i wyrafinowanie. Jest efektem połączenia nowoczesnej technologii i sztuki prawdziwego rzemiosła. Reiz to kolejna niszowa marka, stworzona w Niemczech przez Franza Reuttera i Jochena Gutbroda. Adresowana jest do ludzi ceniących jakość wykonania i wysublimowane wzornictwo, którzy potrafią cieszyć się z odkrywania i są otwarci na nowe doświadczenia.

Idea kolekcji opiera się na balansie pomiędzy tym, co stare i nowe, nostalgicznym urokiem retro i nowoczesnością oraz precyzją perfekcyjnego wykonania. Poszczególne modele występują w kilku przemyślanych, spokojnych i eleganckich tonacjach. Na uwagę zasługuje linia Lovely Animals. Produkowana jest z nieco grubszych płyt octanu celulozy, co daje możliwość dokładnego wyprofilowania oprawki i zadbania o jej ergonomiczny kształt. Okulary z tej kolekcji swoją trójwymiarowością i ciekawymi efektami kolorystycznymi.

Kolejna marka, która nie musi epatować logotypem na zauszniku. Wystarczy, choć raz wziąć te okulary do ręki, aby zrozumieć, dlaczego. A gdy założysz je na nos, zapragniesz, by towarzyszyły Ci zawsze i wszędzie. Sięgnij po nowoczesny minimalizm z posmakiem vintage. Gwarantujemy, że okulary Reiz zachwycą Cię tak jak nas. Najlepsze modele czekają w salonie OKKO. Odwiedź nas, przymierz je, pozwól nam dopasować do nich szkła i ciesz się designem oraz komfortem patrzenia na świat każdego dnia.

Ocena: 5.0/5. Z 1 głosu.
Please wait...