OSCAR MAGNUSON

OSCAR MAGNUSON

Oprawki Oscar Magnuson: ikona współczesnego wzornictwa

Oscar Magnuson to marka sygnowana imieniem i nazwiskiem utalentowanego Szweda, absolwenta wydziału wzornictwa przemysłowego Mediolańskiego Instytutu Designu. Zaprzyjaźnieni z nim mówią: „Nie dość, że jest siostrzeńcem króla Karola XVI Gustawa to zna się na projektowaniu ramek jak mało kto”! Jego projekty charakteryzują klasyczne, minimalistyczne linie w połączeniu z perfekcyjną ergonomią. Oscar projektuje tak, aby ta sama oprawa świetnie pasowała na wiele twarzy, dlatego najważniejszy dla niego jest projekt techniczny, zachowanie właściwych proporcji. Okulary OSCAR MAGNUSON to kolekcja składająca się z kilkunastu modeli, z których każdy prezentowany jest w dwóch wersjach: błyszczącej i matowej, w przepięknej, stonowanej i eleganckiej kolorystyce.

Oprawki Oscar Magnuson – choć na pierwszy rzut oka niepozorne – perfekcyjnie dopasowują się do owalu niemal każdej twarzy. Mają to „coś”, co sprawia, że wyglądasz w nich nieszablonowo, wymykasz się dobrze znanym schematom. Mimo to, są wystarczająco klasyczne, aby dobrze komponowały się ze wszystkimi stylizacjami – od stonowanych, aż po szalone i wyraziste. Sprawdzą się dobrze zawsze, gdy chcesz się czuć komfortowo, a zarazem wyglądać atrakcyjnie i profesjonalnie.

W kolekcji OKKO czekają na Ciebie najmodniejsze modele oprawek Oscar Magnuson. Odwiedź nasz salon i sprawdź, jak wyglądają na Tobie. Wspólnie z ekspertami OKKO dobierzesz wersję, która najlepiej wpisuje się w Twój styl.