Cutler and Gross

Cutler and Gross – brytyjska elegancka i włoska jakość w jednym

Grahan Cutler i Tony Gross są założycielami marki, która okulary produkuje od ponad 40 lat. Oprawki wytwarzane są ręcznie; 6 tygodni, 42 czynności – tyle zajmuje ich produkcja w pracowni w Cadore we Włoszech.
CUTLER AND GROSS zaczynali budowę swojego okularowego imperium w Knightsbridge pod Londynem i szybko osiągnęli międzynarodowy sukces. Ich okulary są synonimem oryginalności i brytyjskiego szyku : klasycznego i ponadczasowego. CUTLER AND GROSS stawiają na indywidualność, a nie ostentacyjnie eksponowane logo, dlatego ich okulary są go właściwie pozbawione, jednak i tak bardzo rozpoznawalne.

W gamie okularów Cutler and Gross znajdziesz zarówno modele dla Niej, jak i dla Niego. Ich charakterystycznego designu nie da się pomylić z żadnym innym. Z jednej strony – nonszalancki, odważny i unikatowy. Z drugiej – niesamowicie klasyczny i ekskluzywny. Dzięki tym okularom każdego dnia stworzysz wyrafinowaną stylizację. Taką, która doda Ci pewności siebie i pozwoli wykreować profesjonalny look.

Cutler and Gross stawia nie tylko na design. Dla producenta równie ważna jest niespotykana jakość każdej pary oprawek. Dlatego do ich produkcji wykorzystywane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane materiały, a cały proces jest realizowany ręcznie, w warunkach rzemieślniczych. To najlepsza gwarancja precyzji i wyrafinowanej klasy każdej pary.

W ofercie OKKO znajdziesz najlepsze modele oprawek Cutler and Gross. Odwiedź nasz salon i przekonaj się, jak niesamowicie prezentują się na Twoim nosie. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać model, który idealnie współgra z Twoją urodą. Zapraszamy!