GOTTI

Okulary Götti: nowoczesność i tradycja w designerskim wydaniu

Niewielka manufaktura stworzona w 1993 roku w szwajcarskiej Lucernie przez Svena Gotti. Projektowane są w niej okulary, które można opisać słowami: wyrafinowane wzornictwo, wysoka jakość i innowacyjność. Przyglądając się im bliżej można zauważyć, że zostało w nich wykorzystano to, co najlepsze w tradycyjnym rzemiośle i najnowocześniejszych technologiach. Dopracowane w każdym szczególe, jak szwajcarski zegarek. Okulary Götti  powstają w Austrii, Niemczech i Japonii z wykorzystaniem takich materiałów jak: produkowany we Włoszech octan celulozy, japoński tytan lub naturalny róg bawoli. Nie są one wyrobem masowym, dostępnym wszędzie, sprzedawane są w najlepszych salonach optycznych w 30 krajach na świecie.

Bardzo cieszy nas to, że możemy je Ci zaprezentować. Znajdziesz u nas najnowsze modele z trzech kolekcji: Gotti Dimensin, Gotti Perspektive i Gotti Switzerland. Dimension to okulary z poliamidu drukowane w technologi 3D, Perspektive to lekkie jak piórko oprawy bezramkowe czyli tzw. patentki, zaś Gotti Switerland to prawdziwy masterstick z najwyższej jakości tytanu, acetatu lub rogu bawolego.

Chcesz poznać bliżej okulary Götti i dobrać model, który najlepiej dopasuje się do Twojego stylu oraz typu urody? Odwiedź salon OKKO i zdaj się na profesjonalne doradztwo naszych ekspertów. Przymierz najciekawsze modele z najnowszych kolekcji i odkryj, jak innowacyjny design może się łączyć z vintage’owym posmakiem i bezkompromisową jakością!