GABINET

 

 

DAJ SZANSĘ SWOIM OCZOM.

 

 

Naszym atutem są ludzie, których połączyła pasja, szacunek dla rzemiosła i wiedza dotycząca oczu i okularów. Jesteśmy profesjonalistami: dyplomowanymi optykami i optometrystami. Zaopiekujemy się Twoim wzrokiem kompleksowo.

Posiadamy profesjonalnie wyposażony gabinet, w którym skorygujemy Twój wzrok za pomocą soczewek okularowych lub pomożemy dobrać soczewki kontaktowe.
Posiadamy najnowszej generacji urządzenie do wideocentracji, dzięki któremu możemy wykonać bardzo precyzyjne pomiary optyczne Twoich oczu z uwzględnieniem wybranej przez Ciebie oprawki. Jest to niezbędne do przygotowania, soczewek całkowicie spersonalizowanych,  wyprodukowanych specjalnie dla Ciebie, a więc „uszytych na Twoją miarę ” . Doradzimy odpowiednie rozwiązanie, najlepiej dopasowane do potrzeb Twoich oczu, dostosowane do konkretnej wady wzroku i potrzeb widzenia.

Współpracujemy z renomowanymi producentami szkieł okularowych: HOYA, SEIKO, ZEISS, ESSILOR.

 

Radosław Wyszyński

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, niebojący się wyzwań i otwarty na potrzeby pacjentów, biegle znający rynek soczewek okularowych i kontaktowych. Przygodę z optyką zaczynał jako technik optyk, kończąc szkołę optyczną w Warszawie. Następnie ukończył studia podyplomowe z dziedziny optyki okularowej i optometrii na Politechnice Wrocławskiej. Specjalizuje się w terapii widzenia i korekcji zeza. W 2015 roku uzyskał certyfikat ukończenia prestiżowego kursu „Vision Therapy”  zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki, który poprowadził prof. Willis Clem Maples z College of Optometry in Memphis.

W wolnej chwili pochłania go wędkarstwo i egzotyczne podróże. Rano można go spotkać biegającego po lesie, zaś w weekend z wędką nad Bugiem.

Badanie wzroku:
Wtorek: 13-19
Zapisy telefoniczne.

 

Karol Kazulo

Optyk. student optometrii. Świetnie doradzi przy wyborze odpowiedniej oprawki pasującej do wnętrza i osobowości jej przyszłego właściciela. Zadba również o komfort i jakość widzenia podpowiadając odpowiednie rozwiązanie optyczne: soczewkę o właściwych parametrach, konstrukcji i powłokach. Na temat okularów wie chyba wszystko. Prywatnie pasjonat historii.