SALT

SALT

 

SALT: Design i jakość made in USA

SALT (The Sea, The Air, The Land) – skrót od inspiracji twórców tych niestandardowych okularów. Marka zrodziła się na Wybrzeżu Kalifornijskim i w szybkim czasie zyskała popularność dzięki zastosowaniu japońskiej techniki i precyzji wykonania oprawek. Ponadczasowa prostota, dbałość o detale i ręczne wykonanie to walory, które najlepiej opisują to, co oferuje Ci SALT. Po raz pierwszy w Warszawie modele SALT pojawiły się właśnie na półkach salonu OKKO.

W kolekcji SALT znajdują się zarówno oprawki do okularów korekcyjnych, jak i okulary przeciwsłoneczne. Te drugie – przygotowane przede wszystkim z myślą o letnich stylizacjach – są wyposażone w spolaryzowane szkła, które zapewniają Twoim oczom komfort patrzenia nawet w najbardziej słoneczny dzień.

Modele oprawek SALT, choć na pozór minimalistyczne, urzekają drobnymi detalami. To one sprawiają, że w okularach zaprojektowanych w słonecznej Kalifornii wyglądasz perfekcyjnie każdego dnia. Sięgnij po nie i stwórz wyrazistą stylizację bez względu na okazję.

Poznaj bliżej markę SALT, sprawdź, jak wyglądasz w kultowych oprawkach tej niszowej marki i dobierz model, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość. Nasi eksperci służą pomocą przy dopasowaniu odpowiedniego kształtu i precyzyjnie dobiorą soczewki korekcyjne – tak, by zapewnić Ci pełen komfort widzenia.