OLIVER PEOPLES

Okulary Oliver Peoples: minimalizm w czystej postaci

Olivier Peoples to kalifornijska marka istniejąca od 1987 roku, która tworzy ponadczasowe okulary w stylu retro. Potrafi pokazać go w nieskończonej ilości konfiguracji. Kultowe już modele takie ja Gregory Peck czy O’Malley to „must have” dla fanów tej marki. Oprawki Olivier Peoples są tak charakterystyczne, że nie potrzebują dodatkowej etykiety w postaci wyrazistego logo, a poszczególne modele to minimalistyczne dzieła sztuki.

Oliver Peoples udowadnia, że minimalizm i vintage idą w parze. Bo dobry design nie potrzebuje wyszukanych środków wyrazu, żeby dobrze wyglądać. Jeśli więc cenisz sobie klasyczny look i kochasz piękno tkwiące w prostocie – oprawki amerykańskiej marki będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Gdy trafią na Twój nos, nie będziesz potrzebować niczego więcej, aby udowodnić swoje wyczucie stylu i miłość do mody.

W kolekcji salonu optycznego OKKO znajdziesz wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele okularów z oprawkami Oliver Peoples. Te najbardziej kultowe i ponadczasowe oraz designerskie – które przykuwają uwagę i wychodzą daleko poza standard. Połączymy je ze szkłami klasy premium, dzięki czemu będziesz się cieszyć nie tylko ekskluzywną stylizacją, ale i komfortem widzenia w każdych warunkach.

Odwiedź OKKO i przymierz oprawki Oliver Peoples oraz innych cenionych, a zarazem niszowych marek. Czekamy właśnie na Ciebie!