Garrett Leight

Garrett Leight – nonszalancja i design na miarę XXI wieku

Garrett Leight to kontynuacja przygody z optyką w wykonaniu syna twórcy kultowej marki OLIVER PEOPLES.

Szyk i swoboda prosto z LA, to flagowe hasła GLCO. Oprawki wykonywane są ręcznie i wykańczane z najlepszej jakości materiałów przez rzemieślników z całego świata. Są Made in China, co jest powodem do dumy (tak!) twórców. Obiecujemy – wystarczy niewiele, żeby je pokochać!

 

Okulary Garrett Leight są tworzone z myślą o nowoczesnych osobach, które nie boją się wyzwań, a do życia podchodzą z dużą dozą otwartości i radości. Wyraziste, nietuzinkowe projekty przykuwają uwagę tym, w jaki sposób przełamują klasyczne schematy i dopasowują się do niemal każdej twarzy. W oprawkach Garrett Leight każda Twoja stylizacja nabierze unikatowego charakteru!

Jakie okulary są Ci potrzebne: korekcyjne czy przeciwsłoneczne? Kolekcja Garrett Leight stwarza Ci morze możliwości. W kolekcji naszego salonu znajdziesz zaś najciekawsze oprawki tej marki – starannie wyselekcjonowane spośród najnowszych modeli oferowanych przez brand.

Chcesz się przekonać, jak okulary Garrett Leight będą współgrały z Twoim stylem? Odwiedź salon OKKO i poddaj się ich magii. Nasi doradcy zaprezentują Ci wszystkie dostępne modele i podpowiedzą, w którym prezentujesz się najlepiej. Kreuj własny styl świadomie i sięgnij po okulary, które wywierają wrażenie! Nie da się ich nie pokochać.