GABINET

Posiadamy profesjonalnie wyposażony gabinet, w którym badanie wzroku przeprowadza doświadczony optometrysta. Dysponujemy szeroką gamą urządzeń, dzięki którym dobieramy,  z dbałością o każdy szczegół, zarówno okulary jak i soczewki kontaktowe. Wykonujemy badanie komputerowe wzroku, sprawdzamy przedni odcinek oka oraz ciśnienie wewnątrzgałkowe. Diagnozujemy choroby oczu takie jak: zaćma, jaskara, zapalenie spojówki lub rogówki. Robimy wszystko, by każdy nasz pacjent czuł do nas zaufanie. Jako jedni z niewielu dysponujemy urządzeniem Visioffice firmy Essilor dzięki któremu nasi optycy, korzystając z najnowocześniejszych technologii 3D, dokonują bardzo precyzyjnych pomiarów optycznych oka.  Jest to niezbędne do przygotowania w pełni spersonalizowanych soczewek, zwłaszcza progresywnych. Pracujący w OKKO specjaliści  proponują rozwiązania najlepsze dla danego pacjenta, dostosowane do konkretnej wady wzroku i potrzeb widzenia.

Radosław Wyszyński

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, niebojący się wyzwań i otwarty na potrzeby pacjentów, biegle znający rynek soczewek okularowych i kontaktowych. Przygodę z optyką zaczynał jako technik optyk, kończąc szkołę optyczną w Warszawie. Następnie ukończył studia podyplomowe z dziedziny optyki okularowej i optometrii na Politechnice Wrocławskiej. Specjalizuje się w terapii widzenia i korekcji zeza. W 2015 roku uzyskał certyfikat ukończenia prestizowego kursu „Vision Therapy”  zorganizowanego przez Polskie Towarzystwo Optometrii i Optyki, który poprowadził prof. Willis Clem Maples z College of Optometry in Memphis.

W wolnej chwili pochłania go wędkarstwo i egzotyczne podróże. Rano można go spotkać biegającego po lesie, zaś w weekend z wędką nad Bugiem.

Badanie wzroku:
Wtorek: 13-19
Zapisy telefoniczne.

Karol Kazulo

Optyk – doradca klienta. Student optometrii. Świetnie doradzi przy wyborze odpowiedniej oprawki pasującej do wnętrza i osobowości jej przyszłego właściciela. Zadba również o komfort i jakoś widzenia podpowiadając odpowiednie rozwiązanie optyczne : soczewkę o właściwych parametrach, konstrukcji i powłokach. Na temat okularów wie chyba wszystko. Prywatnie pasjonat historii.